11.09.2018

NOWOŚĆ! Byzance Vintage 16” Vintage Sand Hats

Niezwykła piaskowana powierzchnia nadaje mu gładkości i wyrazistego matowego wykończenia. Niskie, ciemne, nieco suche i rozmyte brzmienie talerza nie jest ani zbyt ciche ani zbyt głośne. Dzięki świetnej reakcji na uderzenia pałkami i krótkiemu sustainowi, Byzance Vintage zapewnia całkowitą kontrolę brzmiania przez cały czas gry. To brzmienie, które pasuje do każdego, nie znajdującego się na wyższych poziomach decybeli, stylu muzycznego.

Pomysł na talerze Sand Hat powstał już w 2010 roku, kiedy to Meinl Cymbals przedstawiło Byzance 14“ Vintage Sand Hats. Teraz, wspólnie z Bennym Grebem, opracowaliśmy 16-calową wersję tego samego hihatu składając hołd nowym muzycznym trendom i wychodząc naprzeciw prośbom klientów o większy rozmiar Sand Hat.

"Przez rok, kiedy potrzebowałem w studio cieplejszego hihatu o szerszym zakresie brzmieniowym, używałem prototypowej wersji 16-calowych Sand Hats jako pięknej alternatywy, zachowując dzięki temu wszystko, co kocham w wersji 14"." komentuje Benny Greb. "Teraz już mogę podzielić się z Wami tym wspaniałym brzmieniem i jestem tym niesamowicie podekscytowany".

 

 

 

Autor: Karolina Rzechula